Najczęściej kupowane

MILKY PINKY builder base 14ml Zobacz większe

MILKY PINKY BUILDER BASE 14ml - baza budująca

HYB000261

Nowy produkt

Czas utwardzania paznokci w lampie:

 • LED – 30 sekund.
 • UV – 120 sekund

pojemność: 14ml

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

59,00 zł brutto

Więcej informacji

Budująca Baza Hybrydowa MILKY PINKY BUILDER BASE

Builder Base to nasza kolekcja innowacyjnych budujących baz hybrydowych. Jako kompaktowy produkt jest niezwykle łatwy i szybki w obsłudze. Do wyboru są przepiękne kolory w odcieniach nude, które prezentują się niezwykle naturalnie i elegancko. Teraz nowoczesna formuła pozwoli Ci równocześnie wzmocnić oraz wyrównać płytkę paznokcia.

Hybrydowa baza budująca Eclair - Builder Base, sprawdzi się również do delikatnego przedłużenia paznokci - do 3mm. Doskonale współgra z naturalną płytką i uzupełnia wszelkie uszkodzenia.

Nasze bazy pod hybrydę dedykowane są dla osób, które szczególnie cenią sobie czas i jakość usługi. Jeżeli lubisz magię kolorów nude wystarczy, że po aplikacji naszych Builder Base zabezpieczysz Top Coat i gotowe.

BUILDER BASE - SZYBCIEJ, MOCNIEJ, ŁATWIEJ

Cechy produktu:

 • szybka i łatwa aplikacja
 • daje bardzo naturalny efekt mlecznego paznokcia
 • wzmacnia płytkę paznokcia
 • gęsta konsystencja
 • nadbudowa i wyrównanie płytki paznokcia
 • przedłużenie paznokcia do 3 mm
 • można od razu nałożyć na nią Top Coat/Top Thicky No Sticky

Czas utwardzania paznokci w lampie:

 • LED – 30 sekund
 • UV – 120 sekund

Jak aplikować Builder Base?

- KROK PO KROKU -

KROK 1

Standardowo przygotowujemy płytkę paznokcia do stylizacji; matowimy bloczkiem/pilnikiem i dokładnie usuwamy nagromadzony pył, następnie odtłuszczamy płytkę używając Nail Prep

KROK 2

Aplikujemy Primer No Acid lub  Primer Acid i czekamy aż odparuje – ok. 15 s.

KROK 3

Nakładamy pierwszą – cienką warstwę Builder Base w wybranym kolorze i utwardzamy w lampie (czas uzależniony jest od lampy jaką posiadasz zazwyczaj w lampie LED wystarczy ok. 30 s, a w UV – ok. 2 min).

KROK 4

Następnie aplikujemy drugą - grubszą warstwę, która pozwala nam wybudować i nadać odpowiednią krzywą C i ponownie powtarzamy proces utwardzania w lampie.

KROK 5

Wyciągamy dłoń z lampy i wycieramy przy użyciu Cleanera lepką warstwę i przy użyciu pilnika nadajemy ostateczny kształt. Następnie usuwamy pył przy pomocy szczotki

KROK 6

Przechodzimy do ostatnich kroków i jeśli jesteś fanką naturalnych kolorów wystarczy całość zabezpieczyć Top Thicky No Sticky lub  Top Coat (pamiętaj Top Coat należy pozbawić warstwy lepkiej - najlepiej do tego posłuży Cleaner Shining) lub jeśli należysz do grona miłośniczek koloru wybierz swój ulubiony spośród naszych doskonałych kremowych lakierów hybrydowych, a następnie zabezpiecz całość stylizacji nakładając wybrany Top. Top najlepiej utwardzać w lampie LED - 30 s. A w lampach UV - 120 s.

 

 

Zobacz na YOUTUBE

 28 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM