Ninja w roli głównej

Ninja w roli głównej

Weronika Domańska – Eclair Educator Poznań

Ciemny, tajemniczy charakter stylizacji w wielowymiarowym kolorze Ninja z kolekcji Stardust.

Wojownicy Ninja to zamaskowani mistrzowie kamuflażu, odziani w ciemne stroje. Niebezpieczni wojownicy zainspirowali nas do stworzenia koloru, który w zależności od padania światła będzie zmieniał odcień począwszy od mięty, przez błękit, granat, fiolet, na czerwieni kończąc.

żele kolorowePrzygotowujemy paznokcie do położenia kolorowego żelu.
żel kolor eclairNa opiłowane paznokcie nakładamy dwie warstwy czarnego żelu Space z kolekcji Black or White. Każdą z nich utwardzamy w lampie 2 minuty. Czarny żel będzie stanowił podkład pod półtransparentny żel z drobinkami. Ciemny kolor najlepiej wybije efekt kameleona.
żele koloroweNa utwardzony czarny żel nakładamy żel Ninja z kolekcji Stardust. Aby uzyskać jak najgłębszy efekt multikolor nakładamy dwie warstwy i każdą z nich utwardzamy w lampie 2 minuty.
colour uv gelWykańczamy stylizację kompozycją kryształów Swarovskiego w różnych kolorach i rozmiarach. Aby kryształy trzymały się bez zarzutu, należy przemyć dokładnie lepką warstwę dyspersyjną z paznokci za pomocą cleanera. Następnie układamy kryształy na warstwę kleju do tipsów Eclair.
uv gel eclairNa koniec pokrywamy wszystkie paznokcie topem, dokładnie zabezpieczając krawędzie ułożonych kryształów i kawior. Dzięki temu kryształy będą trzymać się długi czas. Nigdy nie pokrywamy całych kryształów topem, gdyż pozbawimy ich pięknego szlifu.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM