Snake Skin

Snake Skin
Weronika Domańska - Eclair Educator Poznań
                                         

Tym razem pokażemy Wam jak wykonać niebanalną stylizację imitującą skórę węża. Zastosowaliśmy w niej nasze absolutne bestsellery: pyłek Golden Shadow oraz Design Gel UV. Zaprezentujemy Wam różnorodność zastosowania tych wspaniałych produktów. Oryginalny look dopełnimy niezastąpionymi kryształami Swarovski, które jak zawsze dodadzą elegancji i klasy.

Obok takich paznokci nie da się przejść obojętnie! Zobacz jak wykonać wężową skórę w stylu glamour.

nail art. , Eclair Nail, stylizacja paznokci, snake skin
1. Standardowo przygotowujemy paznokcie - wybudowane w całości żelem Natural Pink.

snake skin, stylizacja paznokci, zdobienia, eclair nail, nail art.
2. Przygotowujemy mieszankę dwóch żeli z serii Design UV Gel. Są to kolory o numerach 9 (błękit) i 10 (neonowa pastelowa zieleń). Mieszanka w proporcji 1:1 pozwoli uzyskać piękną, żywą, pastelową miętę. Design Gel UV można ze sobą dowolnie mieszać, uzyskując nieskończoną paletę kolorów. Uzyskany miętowy kolor nakładamy na paznokieć wskazujący. Na pozostałe paznokcie nakładamy lakier hybrydowy UVlac 57. Całość utwardzamy. Powtarzamy do uzyskania pełnego krycia.

nail art., Eclar Nail, stylizacja paznokci
3. Na paznokcie: środkowy i serdeczny aplikujemy pyłek Golden Shadow w kolorze Rose Gold. Pył wcieramy w warstwę dyspersyjną lakieru hybrydowego. Nasze UVlac posiadają idealnie lepką warstwę, która pozwoli nam uzyskać idealny blask pyłu. Rewelacyjną warstwę dyspersyjną posiada również Eclair Top Coat UVlac. Po wtarciu produktu zabezpieczamy paznokcie Topem UVlac i utwardzamy.

nail art., eclar nail, stylizacja paznokci, zdobienia
4. Na paznokciu serdecznym malujemy przy pomocy cienkiego pędzelka Icon Nail Design miętowy kontur wężowej skóry. Wykorzystujemy do tego wcześniej zmieszane żele Design. Utwardzamy wzór.

nail art., eclair nail, zdobienia, stylizacja paznokci
5. Utworzony kontur wypełniamy tym samym kolorem, zaczynając „kulką” żelu od środka „oczka”, rozprowadzając w stronę konturów. W ten sposób uzyskamy idealny look 3D. Najlepiej wypełniać kontury pojedynczo i każde z „oczek” utwardzać w lampie po ok. 15 sekund. Dzięki temu unikniemy rozpłynięciu się wzoru i zachowamy idealną ostrość konturów. Na koniec utwardzamy cały paznokieć przynajmniej 3 minuty. Aby sprawdzić czy każde z oczek jest dobrze utwardzone, możemy delikatnie je nacisnąć, sprawdzając tym samym czy nie są miękkie wewnątrz.

nail art., Eclair nail, stylizacja paznokci, paznokcie zdobienia
6. Stylizację dopełniamy kryształami Swarovskiego. Używamy do tego różnych kolorów i rozmiarów. W naszej stylizacji użyliśmy kryształów w kolorach: Rose Gold, White Opal, CrystalCrystal AB w rozmiarach od ss3 do ss9. Kryształy należy przyklejać na odtłuszczony i zmatowiony blokiem paznokieć. Kompozycję kryształów układamy na warstwie kleju do tipsów Eclair. Po wyschnięciu otaczamy kryształy Top UVlac. Można dla ułatwienia użyć w tym celu precyzyjnego pędzelka. Nigdy nie zalewamy kryształów! Powoduje to, że tracą swój piękny blask. Po otoczeniu kryształów utwardzamy całość. Gotowe!!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM