Zdobienia fakturowe

Zdobienia fakturowe

Karolina Adamczyk - Eclair Educator Poznań

Sezon zimowy jest okresem w którym największą popularnością cieszą się "sweterki". Możliwość łączenia dowolnych, inspirowanych grubymi wełnianymi swetrami, wzorów z praktycznie całą paletą barw daje nieograniczoną liczbę zestawień i indywidualnych kombinacji. Świetnie komponują się zarówno w pastelach jak i odcieniach szarości dzięki czemu, w połączeniu z połyskiem lub matem, możemy stworzyć stylizację odpowiednią na każdą okazję. Zdobienia fakturowe, bo tak brzmi ich prawidłowa nazwa wykonuje się żelami kolorowymi z naszej kolekcji Design UV Gel. Do ich aplikacji, doskonale nadaje się cienki pędzelek Nail Art., który pozwala na bardzo precyzyjne wykonanie wzorów. Ich rozmiar oraz gęstość dobieramy do wielkości i kształtu paznokcia tworząc kompozycję, która niczym gruby norweski sweter ogrzeje nasze dłonie nawet w najchłodniejsze dni.


Paznokcie przygotowujemy przedłużając je na szablonie przy pomocy zaciskarki. Dwa odcienie żeli kolorowych Design UV Gel nr 8Design UV Gel nr 9 aplikujemy na wcześniej przygotowane paznokcie. 

stylizacje paznokci Eclair 
Na środkowym paznokciu wykonujemy pionowe ombre nakładając dwa kolory obok siebie i rozcierając je pędzelkiem. Całość przykrywamy matowym topem. Środkowy sweterek dwukolorowy zaczynamy nakładać od centralnej kreski wykańczając ją bocznymi zygzakami oraz kropeczkami. Dokładnie w ten sam sposób nakładamy drugi kolor i wykańczamy go naprzemiennie kolorowymi kropeczkami.

nail art Eclair Nail 
Na palcu wskazującym zdobienie rozpoczynamy od nałożenia trójkąta i prostych kresek. Kolejnym etapem jest nałożenie rombów pomiędzy kreski oraz ozdobienie ich kropeczkami i zewnętrznymi zygzakami. Drugą stronę paznokcia zdobimy w taki sam sposób. Serdeczny paznokieć zaczynamy zdobić od dwóch łamanych kresek po prawej stronie.

Eclair Nails blog
Kreseczki zdobimy zygzakami oraz kropeczkami.

nail art sweterki
Mały i duży paznokieć zdobimy kryształami Swarowskiego: Crystal AB w rozmiarach 3,5 i 7 aplikując je na klej do tipsów. Całość zabezpieczamy matowym topem omijając kamienie Swarowskiego.Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM