Kryjące żele budujące

Kryjące żele budujące

Kryjące żele budujące

Iga Sadowska - Eclair Educator Poznań

Czy Twoje klientki kochają stylizacje w odcieniach nude? Lubisz robić French malowany bądź nie wszystkie z Twoich żeli kolorowych lub hybryd kryją rewelacyjnie?

Jeśli chociaż jedna odpowiedź na te pytania brzmiała "tak" to myślę, że zainteresujesz się tym tekstem. Rynek stylizacji paznokci przeżywa w tej chwili ożywienie, klientów cały czas jest coraz więcej mimo rosnącej ilości konkurencji. Często zastanawiasz się co możesz zrobić by jeszcze podnieść poziom swojej pracy, a przy okazji przyspieszyć czas wykonywania usługi.

Ostatnio moim ulubionym produktem do stylizacji paznokci stały się kryjące żele budujące. Produkty te dają nam wiele możliwości stylizacji , ale przede wszystkim mają ułatwić nam życie. Są bardzo podobne do żeli cover natomiast pigmenty zastosowane w mojej ulubionej linii dają nam efekt bardziej "budyniowy".

Wydłużając paznokieć od początku na szablonie wybranym żelem i również tym samym budując całość uzyskuje efekt 90% krycia. Po opracowaniu paznokci pilnikiem często słyszę "może jednak zostawimy tak jak jest i poproszę tylko nabłyszczacz"! Super jestem 15-20 min do przodu, a Klientka jest zachwycona efektem, który ma na paznokciach.

French powoli wraca do łask? Zdecydowanie Tak! Oczywiście moim ulubionym rozwiązaniem jest praca z frenchem konstrukcyjnym z zastosowaniem covera. Wychodząc na przeciw Klientom i wymaganiom możemy zaproponować szybszą i dla wielu łatwiejszą opcję mianowicie French malowany. Budujemy cały paznokieć wybranym żelem kryjącym i na opiłowanym paznokciu malujemy ulubioną hybrydą lub białym żelem tylko wolny brzeg pamiętając o pięknej linii uśmiechu. Szybko , łatwo i efektownie! Jest jeszcze jeden plus takiej stylizacji! Łatwość uzupełnienia. Nie ma nic prostszego niż usunięcie bieli z powierzchni wolnego brzegu paznokcia i już można przechodzić do kolejnych kroków uzupełnienia!

BabyBoomer? No problem! Wystarczy tylko od podstaw wystylizować paznokcie kryjącym żelem i przed położeniem topu zaaplikować odrobinę białego żelu lub hybrydy delikatnie rozcierając. Na koniec oczywiście warto poruszyć temat Klientek, których mamy najwięcej. Czyli pań, które uwielbiają stylizacje jednokolorowe. Zdarzy nam się czasem, że nawet najlepszy produkt nie kryje przy dwóch warstwach tak jakby każda z nas sobie tego życzyła. Jeżeli natomiast masz paznokcie wcześniej zbudowane kryjącym żelem budującym to każdy kolor aplikowany na wierzch zachowuje się dużo lepiej niż byś się tego spodziewała! Podsumowując kochane wiem , ze każda z Was ma swój ulubiony builder gel zapewne od lat niezmiennie. Warto czasem spróbować czegoś nowego, ułatwić sobie życie i po raz kolejny zaskoczyć klientki.
Poznajcie wspaniałe: Milky Pinky, Rossie i Peachy!!

żele budujące

żele UV eclair

żele uv

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM