Pielęgnacja. Dłonie naszych Klientek w idealnym stanie!

Pielęgnacja. Dłonie naszych Klientek w idealnym stanie!

Pielęgnacja. Dłonie naszych Klientek w idealnym stanie!

Po zimie dłonie, które często były wystawiane na działanie mrozu wymagają szczególnej pielęgnacji. Mocno przesuszona skóra, zaczerwienienia nie dodają uroku.
Zafunduj swoim Klientkom SPA dla dłoni z użyciem naszych doskonałych kosmetyków z linii grapefruit Organic SPA. Bogate w składniki odżywcze, o pięknym grejpfrutowym zapachu sprawią, że dłonie odzyskają blask i zdrowie.

1. Dla przesuszonych i zniszczonych szkodliwymi czynnikami dłoni zaproponuj głęboko nawilżający i oczyszczający skórę peeling solno-olejowy Organic Body Salt&Oil Peeling Grapefruit. Sól wygładzi i uelastyczni skórę, a zawarty w nim olejek z grejpfruta podziała energetyzująco na skórę. Puder z pestek moreli zetrze martwy i zniszczony naskórek oraz wygładzi, oczyści i pobudzi skórę. Peeling opóźnia procesy starzenia, które na dłoniach są szczególnie widoczne oraz pomaga utrzymać skórę w zdrowiu i dobrej kondycji.

2. Do codziennej pielęgnacji używaj w salonie Organic Shower Mousse Grapefruit – delikatnie peelingującej pianki do mycia, która delikatnie oczyści i wygładzi skórę. Pianka wzbogacona o puder z pestek moreli usunie martwy i zniszczony naskórek, oczyści oraz podziała odżywczo i energetyzująco na skórę.

pielegnacja dłoni

3. Po dokładnym oczyszczeniu skóry dłoni nałóż odżywcze masło Ogranic Body Butter Grapefruit. Zawarte w nim masło kakaowe głęboko nawilży, wygładzi i natłuści skórę. Jeśli zabieg jest wykonywany na bardzo przesuszonych dłoniach po nałożeniu masła nałóż bawełniane rękawiczki – dzięki temu dłonie wchłoną więcej składników odżywczych (pozostaw do wchłonięcia).

masło do ciała

4. Do codziennego nawilżania skóry dłoni w salonie, po zabiegu, używaj Organic Body Yoghurt Grapefruit. Zawartość oleju z nasion słonecznika, zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni skóry oraz jest źródłem kwasu linolowego raz witaminy E.

jogurt do ciała

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM