Mistrzostwa Nail Art Pro Wiosna 2017!

Mistrzostwa Nail Art Pro Wiosna 2017!

W kwietniu tego roku podczas targów Look /Beauty Vision odbyły się IV Nails Olympic Show. Nasze Instruktorki do tej pory nie brały udziału w mistrzostwach poświęcając cały swój czas pracy salonowej. Tego roku piątka z nich zdecydowała się podjąć wyzwanie i wzięła udział w konkursie.

Monika Kąkolewska(Inowrocław), Marta Bimek (Poznań), Paulina Pudełek-Gorgol (Łuków), Monika Majewska-Kieler (Warszawa)wystartowały w dwóch konkurencjach: Zdobienia Płaskie oraz Studio Nail art. Weronika Domańska wzięła udział w konkurencji Sztylet Design.

Przygotowania były trudne… próby wieczorami, zarwane nocki….Zawsze wierzyliśmy w zdolności naszych Instruktorek, natomiast mistrzostwa to zupełnie nowy, nieznany dla nich do tej pory ląd - to były ogromne emocje dla nas wszytskich! Cały czas mocno zaciskaliśmy kciuki… przecież doskonale wiemy co potrafią wyczarować nasze dziewczyny!
Podczas konkurencji zespół Eclair dzielnie kibicował naszym instruktorkom! Na wyniki musieliśmy poczekać do następnego dnia!!!! Aż w końcu nastał wyczekiwany przez wszytskich moment!
Ogłoszenie wyników! i nieopisana radość!! Najpierw słyszymy Paulina! – III miejsce Studio Nail Art. i zaraz potem Marta! – II miejsce Zdobienia Płaskie!!!! Wow! Pierwszy w życiu udział w mistrzostwach i od razu podium!!! Miejsce poza podium, ale za to zaraz po, a więc IV w Zdobieniach Płaskich zajęła Monika Majewska!!!

Duma nas rozpiera! Naszym wspaniałym dziewczynom gratulujemy, a Wam obiecujemy kolejne puchary!


praca Marty Bimek - II miejsce Zdobienia Płaskiepraca Pauliny Pudełek-Gorgol - Zdobienia Płaskie


nail art
praca Moniki Majewskiej-Kieler - IV miejsce Zdobienia Płaskie

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM