Relacja ze szkolenia z VICTORIĄ BORO!

Relacja ze szkolenia z VICTORIĄ BORO!

W dniach 14-17 maja 2018 odbyło się szkolenie techniczne z Victorią Boro.

Victoria może pochwalić się wachlarzem sukcesów na swoim koncie. Zorganizowała mistrzostwa NAIL PRO na Litwie w 2015 roku. Jest również właścicielką i założycielką Victoria Boro NAIL ACADEMY oraz Centrum Szkoleniowego nr.1 na Litwie. Victoria jest niezaprzeczalną perfekcjonistą i tytanem pracy, pełna pasji, którą emanuje na każdym kroku.

W szkoleniu udział wzięły nasze instruktorki z całej Polski, które pod bacznym okiem Victorii szkoliły się z techniki nowoczesnego migdała.

Nasze instruktorki na bieżąco uczestniczą w wielu warsztatach i szkoleniach podnosząc swoje umiejętności oraz kwalifikacje. Szkolenia pozwalają nam sprostać i przystosować się do bieżących oczekiwań naszych klientów jak i najnowszych trendów. Jesteśmy niesamowicie dumni i pełni podziwu dla instruktorek, które z tak dużym zaangażowaniem chcą rozwijać swoją pasję i bezustannie się doszkalają.

Szkolenia to zawsze intensywny czas pełen inspiracji i nowych doświadczeń oraz ogromu wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Nasz team jest niesamowicie szczęśliwy, że mógł doskonalić swoje umiejętności u takiego autorytetu.

Warto też dodać, że nasze instruktorki również prowadzą wiele szkoleń na które serdecznie zapraszamy.

 

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM