Mistrzosta NailPro2018 w Las Vegas!

Mistrzosta NailPro2018 w Las Vegas!

What happens in Vegas, stays in Vegas”

Serdecznie zapraszamy Was na relację z podróży do gorącego Las Vegas, miasta, które nigdy nie zasypia.

W dniach 23-25.06 odbyły się jedne z bardziej prestiżowych mistrzostw w stylizacji paznokci na świecie NAILPRO CUB Las Vegas 2018, gdzie nasza ciężka praca została doceniona wysokim miejscem na podium... i to nie jeden raz!

Ale zacznijmy od początku. Wczesnym piątkowym rankiem udaliśmy się Teamem Éclair na Berlińskie lotnisko aby stamtąd wyruszyć do pierwszej stacji – Kanady. Po dłuuugich godzinach lotu czekały nas kolejne oczekiwania na samolot, który bezpośrednio przetransportował nas do Las Vegas. Jeśli obserwujesz nas na Instagramie i oglądałaś relacje prosto z lotniska zapewne sama dostrzegłaś nasze opuchnięte oczy przez brak snu. Ale czy kogoś dziwi brak snu w Las Vegas? :)

Następnego dnia rozpoczynało się Mistrzostwa a u my poczułyśmy pierwszy stres...

Podczas turnieju panowała bardzo przyjazna atmosfera. Wielka hala po brzegi wypełniona inspiracją, którą łapałyśmy garściami z którymi podzielimy się

z wami już niedługo.

Zawody odbywały się na najwyższym poziomie, stylistyki z całego świata prezentowały wachlarz swoich umiejętności wykonując całkowicie odjechane stylizacje. Nadszedł czas na nasze konkurencje, do których ciężko przygotowywałyśmy się przez ostatnie tygodnie (tutaj chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy znosili nasze nastroje przed zawodami :)).

Nasz Team brał udział w trzech konkurencjach – Tip Box, Stilleto, It's all about Bling oraz Chrome. Udało nam się zdobyć podium w każdej z obranych kategorii a wyniki wglądały następująco:

 

 

  • I miejsce – Marta Bimek w kategorii Tip Box,

  • II miejsce – Iga Sadowska w kategorii Chrome

  • II miejsce – Iga Sadowska w kategorii Stilletto Desing

  • II Miejsce – Weronika Domańska w kategorii It's all about Bling

  • III miejsce – Marta Bimek w kategorii Chrome

  • IV Miejsce – Weronika Domańska w kategorii Stilletto Desing

 

 

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwe z naszych osiągnięć. Długie godziny spędzone nad wymyśleniem niepowtarzalnej stylizacji a następnie dopracowywanie każdego najmniejszego szczegółu opłaciło się i dziś możemy dumnie nazywać się Mistrzami Świata.

 

Nasza wycieczka trwała jeszcze kilka dni, podczas których udało nam się zwiedzić Los Angeles i kilka ciekawych i inspirujących miejsc.

 

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z naszej podróży

 

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM