Zaskakujący...elektryzujący...modny

Zaskakujący...elektryzujący...modny
Po spektakularnej premierze naszej kolekcji POP_ART chcemy odkryć przed Wami kolejne elektryzujące produkty, które zostały starannie dobrane tak, aby dopełniać się nawzajem, wpisując się modne w tym sezonie nurty.
Kolekcja POP_ART zawiera w sobie trzy gorące trendy. Trend Glassy - cudowne kolorowo - transparentne szkiełka, dzięki którym stworzysz niebanalna stylizację. Od Ciebie zależy jak bardzo nasycone kolory pojawią się w Twojej stylizacji. Kolejnym trendem w tym sezonie to Neony - niesamowicie napigmentowane kolory, obok których nie da przejść się obojętnie. Do kolekcji lakierów hybrydowych dołączyły... trzy maksymalnie błyszczące Glittery hybrydowe w odcieniach srebra, złota i różu. To mocno brokatowe lakiery, które dopełniają całość modnych w tym sezonie barw i tekstur w stylizacji paznokci.
lakier hybrydowy rich beachlakier-hybrydowy-oh-gosh

lakier-hybrydowy-go-with-the-glow

 Te niesamowite kolory są idealną propozycją dla osób, które wybierają odważne i bogate zdobienia.
Mieszaj trendy POP_ART dla niepowtarzalnej stylizacji.
W kolekcji znajdziesz 10 naszych niesamowitych kolorów, wpisujących się w świat mody: rich beach, oh! gosh, go with the glow, yee bunny, cyber vibe, error, i need $$$, sweet but psycho, power Gtake place in space
stylizacja-eclair-lakiery-hybrydowestylizacja-lakier-hybrydowy-eclair
Kolejną, błyszczącą nowością są neonowe kryształy Swarovski.
Tego jeszcze nie było!
Wasze ulubione cyrkonie w maksymalnie letnich odcieniach.
Jak wspominaliśmy w poprzednim poście, neony to prawdziwy hit nadchodzącej wiosny. Jeśli Total neon look to dla Ciebie za dużo, najnowsze kryształy Swarovski przychodzą z pomocą!
Zaaplikuj kryształ na wcześniej wybraną kremową hybrydę Eclair i ciesz się super modnym dodatkiem odbijającym światło w każdą stronę świata.
krysztaly-swarovskiego-electric-orangekrysztaly-swarovskie-electric-yellow
Pozostając w blasku neonów chcemy wam przedstawić sześć nowych odcieni Perfect Line.
Jeśli lubicie geometryczne zdobienia, idealnie proste linie lub efekt pajęczej sieci.
Perfect Line sprawdzi się do tego idealnie!
Uwielbiane przez was Spidery tworzą stylizację niemal same a teraz dostępne w wielu unikatowych i maksymalnie modnych kolorach.
Kolory dostępne w kolekcji Perfect Line: yellow, green, coral, pink, neon pink, orange, poszerzając linię kolorystyczną dotychczasowych 3 kolorów (white, black, gold) z tej serii
spider-gel-eclair-perfect-line
Doskonałym uzupełnieniem najnowszych trendów obowiązujących w tej kolorystyce są nasze kolorowe żele UV z kolekcji Glow In The Dark. To kolekcja bardzo mocno napigmentowych, wyrazistych kolorów, które wpisują się w modę i przeżywają swój renesans wśród stylistek! Oprócz odważnych i niesamowicie modnych odcieni ich dodatkowym atutem jest luminacja (świecenie) w ciemności. Nasze kolorowe żele to produkty, które są oryginalnym i nietuzinkowym uzupełnieniem zdobień wykonywanych przez stylistki. Ożywią każdą stylizację.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM