Najczęściej kupowane

Aerograf – idealne rozwiązanie dla perfekcjonistów

Aerograf – idealne rozwiązanie dla perfekcjonistów
 
- Dlaczego każda stylistka paznokci powinna mieć aerograf w swoim salonie?
- Najprościej mówiąc wyobraź sobie urządzenie, które wykonuje zdobienia na paznokciach w dużej mierze za Ciebie, a przy tym jest niesamowicie precyzyjne i szybkie. – z nieukrywanym uśmiechem odpowiedziała nam jedna z naszych Educatorek.
Coraz więcej klientek odchodzi od standardowych, jednolitych stylizacji. Szalenie modne stały się różne wzory, cieniowania, motywy IconNail.
Ale czym jest magiczny aerograf?
To mała maszynka, która przychodzi z pomocą, gdy potrzebujesz stworzyć przepiękne dzieła sztuki na paznokciach.
aerograf-do-paznokci
Urządzenie składa się ze specjalnego pistoletu oraz kompresora, wypuszcza sprężone powietrze, rozpylając kolor na wybraną powierzchnię. Obsługa aerografu nie sprawi Ci żadnego problemu, gdyż jest niesamowicie prosta i przyjemna.
Dzięki technice pracy tym urządzeniem jesteśmy w stanie wykonać uwielbiany babyboomer, na 10 paznokciach w mniej niż 3 minuty.
My jesteśmy oczarowani prostotą, efektownymi wykończeniami oraz maksymalną oszczędnością czasu!
Airbrush znany jest już od dawna w świecie beauty. Używany jest przy tworzeniu makijażu, Body Art, opalaniu natryskowym, a teraz doskonale sprawdza się również przy finezyjnych stylizacjach paznokci, często takich, których nie da się stworzyć odręcznie.
Zdobienia airbrushowe dają cały wachlarz zastosowań i zadowolą nawet najbardziej wymagającą klientkę.
Zostań prawdziwą mistrzynią NailArtu! Przepiękne i staranne stylizacje nigdy nie były prostsze.
Aż pięć poziomów pracy pozwoli na swobodną i łatwą pracę w różnych warunkach.
Przy pomocy aerografu wykonasz perfekcyjny efekt ombre, delikatny babyboomer, geometryczne wzory i wiele innych zdobień na paznokciach, a co najważniejsze – wszystko w ekspresowym tempie nie tracąc przy tym jakości wykonanej usługi.

aerograf-stylizacja-eclair

A co jeśli Twoje klientki preferują tradycyjne zdobienia? Nie oznacza to, że nasza magiczna maszynka ma wakacje! Przepiękny i bardzo elegancki French manicure stworzysz zapominając o problemie nierównej linii uśmiechu.
Oprócz skróconego czasu, aerograf posiada szereg zalet, które sprawiają, że Twoja praca stanie się jeszcze przyjemniejsza.
Specjalne farbki o ogromnej gamie kolorystycznej są niesamowicie wydaje, a mieszanie wielu kolorów nie stwarza żadnego problemu.
Szablony z wzorami takimi jak: gwiazdki, śnieżynki, czy geometryczne wzory są wielorazowego użytku, a sposób ich wykorzystania ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Oczywiście dodanie kilku kryształków Swarovskiego lub innych ozdób dodatkowo urozmaici Twoją stylizację.
Kolor pokrywa paznokieć idealnie równo, nie musisz się martwić o zacieki czy prześwity.
Aerograf jest urządzeniem bardzo higienicznym i łatwym w utrzymaniu. Oprócz wielu zastosowań praktycznych, aerograf zachwyca swoim eleganckim i nowoczesnym designem, który stworzy Twoje miejsce pracy jeszcze bardziej profesjonalnym.
Centrum Szkoleniowe Eclair organizuje specjalne szkolenie, podczas którego nauczysz się jak krok po kroku wykonasz przepiękne stylizacje aerografem, oraz dowiesz się jak obsługiwać to fantastyczne urządzenie. Aktualne terminy możesz znaleźć na naszym profilu Facebook w zakładce wydarzenia.

Twoje klientki będą zachwycone!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM