Lipcowy zjazd Instruktorek Eclair!

Lipcowy zjazd Instruktorek Eclair!
Cudowny lipcowy weekend, w murach zabytkowego budynku w samym centrum Poznania spotyka się całkiem spora grupa kobiet, które łączy wspólna pasja. Spotkanie o tyle szczególne, że każda z uczestniczek to Instruktorka Eclair, która codziennie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze stylistkami na każdym poziomie oraz właścicielki salonów kosmetycznych.
Nasz Team to doskonale wyszkolona i wyselekcjonowana kadra Instruktorek z całej Polski i Europy, która uwielbia rozwijać swoje umiejętności zarówno z technicznej strony, jak i interpersonalnej. Wszystko po to, aby każda początkująca stylistka paznokci, która wybierze Instruktorkę Eclair rozpoczęła swoją drogę na możliwie najwyższym poziomie.

Szkolenie trwało dwa, intensywne dni. Pierwszego dnia nasze Instruktorki spotkały się z ekspertką od spraw marketingowych, pr, oraz otrzymały ogrom wiedzy jak prowadzić swoje kanały społecznościowe, aby wycisnąć z nich maksimum możliwości.
Kolejnego dnia rozpoczęły się intensywne treningi techniczne, podczas których realizowane zostały nowe programy szkoleniowe. Nasze szkolenia cechują się najwyższym poziomem zarówno technicznym, jak i merytorycznym. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy, ogromny rozwój branży oraz stale rosnące oczekiwania klientek cyklicznie aktualizujemy nasze programy szkoleniowe.

Chcielibyśmy wszystkim uczestniczkom lipcowego zjazdu serdecznie podziękować, za zaangażowanie, inspiracje, którymi dzieliłyście się między sobą i z nami. Z ogromną radością słuchamy Waszych propozycji, które bierzemy pod uwagę w rozwoju Eclair. Do zobaczenia na następnym zjeździe!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM