Targi Beauty Forum 21-22/09/19. Dziękujemy, że znów byliście z nami!

Targi Beauty Forum 21-22/09/19. Dziękujemy, że znów byliście z nami!

Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z Wami podczas najgorętszej imprezy branżowej. Jesiennej edycji Targów Beauty Forum, która odbyła się w dniach 21-22/09/19 w Warszawie. Czas podsumować to spektakularne wydarzenie.

Wiele tygodni pracy i przygotowań do targów, przyniosły ogromny sukces w postaci tłumów odwiedzających nasze stoisko. Wyróżnialiśmy się wsród innych wystawców przepięknym, mono kolorowym stoiskiem w odcieniu różu oraz złotych dodatków. Charakteru dodało mu zamszowe wykończenie. Tematem przewodnim naszego standu był Paryż. Każdy, kto nas odwiedził mógł przez chwilę poczuć się jak w we Francuskiej stolicy. 
Instagram został zalany Waszymi zdjęciami. Bardzo chętnie pozowałyście pod naszą różową Wieżą Eiffla. Paryż był również inspiracją do stworzenia przepięknej kolekcji French Vibes, którą prezentowaliśmy na Targach. 

targi

Swoją premierę również miały dwie jesienne kolekcje Get Glam SoHo i Get Glam New York.
Get Glam SoHo
Kolekcja cudownych róży i burgundów, w pięciu różnych wydaniach. Głębokie i nasycone odcienie, które idealnie wpisują się w jesienne trendy. Kolekcja SoHo zawiera pastelowy róż, ciemniejsze i przydymione kolory oraz eleganckie, winne odcienie lakierów hybrydowych.

Get Glam New York
To prawdziwa grata dla fanek ciemnych, jesiennych stylizacji. Kolekcja New York stworzona jest dla Ciebie! Pięć różnych odcieni, dzięki którym wykonasz przepiękną stylizację. New York to nonszalancka szarość, tajemniczy granat, głęboka i szlachetna zieleń, wrzosowy fiolet oraz czerń mieniąca się granatowymi drobinkami. Dzięki takim propozycjom stworzysz klasyczny manicure w eleganckim wydaniu lub ekstrawaganckie super modne stylizacje.
Podczas Targów Beuaty Forum, jak co sezon przygotowaliśmy dla was atrakcyjną ofertę, która zachęcała do zakupów. Na naszym stanowisku obecne były Educatorki Eclair, które dzielnie przez dwa dni dzieliły się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem.
Wiele z Was z chęcią sięgały porady co nas ogromnie cieszy. Oprócz technicznych podpowiedzi dzieliliśmy się inspiracjami cudownych zdobień na nadchodzące zimowe miesiące.

targi

Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi, widząc zarówno znajome jak i nowe twarze podczas kolejnej edycji Targów Beauty Forum.
Zapraszamy do naszej foto relacji!

Targi

Targi

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM