Idealne ombre

Idealne ombre

Iga Sadowska – Eclair Educator Poznań

Niebanalne, pastelowe kolory dla kobiet z klasą, absolutny hit tego roku. Kolory tak subtelne, że każda z nas na pewno poczuje się w nich piękna i wysublimowana. To proste, a jednak bardzo wyrafinowane połączenie zawojuje lato tego roku.

Dla odważniejszych stylizacji idealne będzie połączenie z innymi pastelowymi tonami, doskonałe także w zestawieniu z szarościami aż po grafit. Ombre króluje w salonach nail art niezmiennie już od kilku sezonów. Niestety do dziś spędza sen z powiek wielu stylistkom. Skorzystaj z naszych rad by uzyskać efekt idealnego przejścia kolorów. Udało nam się przygotować dla Was stylizacje inspirowaną najnowszymi trendami, a dodatkowo prezentujemy nowość w postaci kryształów Swarovskiego 3D. Duże kamienie w połączeniu z perłami aplikowane przy pomocy specjalnego JEWELLERY GEL dodadzą biżuteryjnej elegancji stylizacjom.

Wskazówka 1

kamienie 3D układaj ciasno, tak aby nie haczyły. Odpowiednio ułożone i zabezpieczone przeżyją tak długo jak cała stylizacja.

Wskazówka 2

kryształ pasujący do odcieni pantone Rose Quartz to Rose Water Opal natomiast do koloru Serenity najlepiej skomponuje się Air Blue Opal.

ombre eclairPrzygotowujemy standardowo paznokcie
ombre na paznokciachAplikujemy UVlac w odcieniu NP 06 - utwardzamy
zdobienia paznokci eclairTylko na wolny brzeg paznokcia nakładamy UVlac 60
stylizacja paznokciGąbeczką bezpyłową Eclair delikatnie „stemplujemy” granicę koloru - utwardzamy i powtarzamy, aż w pełni przykryje.
żel kolorowy do paznokciAplikujemy dużą kroplę JEWELLERY GEL
żele kolorowe  Na mokry żel układamy duże kamienie Swarovski tworząc zamkniętą kompozycję i utwardzamy w lampie.
swarovskiWszystko zabezpieczamy topem.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM