Efekt Matt

Efekt Matt

Sylwia Brzeska - Eclair Educator London

Matowe paznokcie są gorącym trendem już od paru sezonów. Wykończone tym żelem stylizacje wyglądają bardzo elegancko i szykownie. Możesz cieszyć się tym efektem wybierając nasze produkty z serii Matt. Wystarczy wybrać z kilku wariantów dostępnych w naszej ofercie. Matt idealnie sprawdza się przy ciemnej gamie kolorów wydobywając ich głębię. Nie oznacza to jednak, że paznokcie matt w odcieniach jasnych nie mają swoich zwolenników.

Oto mały przewodnik po produktach Eclair Matt:

Gel Matt - piękny głęboki matt w postaci żelu UV o lekko błękitnym zabarwieniu. Nakładamy go cienką warstwą przy użyciu pędzelka do żelu na już utwardzony kolor żelu lub UVlac.Utwardzamy w lampie UV 2 min. Efekt Matt ukazuje nam się po przemyciu cleanerem.

Eclair Top Matt UVlac w szklanej buteleczce z pędzelkiem – z dedykowanej linii lakierów hybrydowych. Dla osób, które lubią pracować z bardziej płynną konsystencją będzie idealny. Niezwykle łatwa aplikacja. Na utwardzony kolor żelu lub UVlac nakładamy dwie cienkie warstwy (utwardzając każdą z nich). Następnie po odczekaniu ok. 1 min przemywamy wacikiem bezpyłowym nasączonym cleanerem.

Dla miłośników akrylu mamy kolejny sposób na matt. Używając Eclair Akryl Clear możemy stworzyć piękną matową powierzchnię z fakturą 3D. Akryl sypiemy na mokry kolor żel, a następnie utwardzamy. Można również użyć tej metody do akcentowania zdobień malując np. wzór kolorowym żelem i osypując go akrylem przed utwardzeniem w lampie.

uvlac top matt eclair
top matt

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM