Obniżka! Moulin Rouge Zobacz większe

Moulin Rouge

Col000009

Nowy produkt

5,00 zł brutto

-80%

25,00 zł brutto

Więcej informacji

Moulin Rouge Colour UV Gel - termoaktywny żel kolorowy w kolorze bordo zmieniającego się pod wpływem ciepła w czerwień, wykonasz nim najbardziej niesamowite stylizacje! Burlesque to kolekcja niepowtarzalnych żeli kolorowych, którą stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających Klientkach. Kolory zmienne jak kobieta! I piękne jak każda z nas!

Nasza kolekcja żeli kolorowych Colour UV Gel zadowoli najbardziej wymagające z Was. Formuła została opracowana tak, aby praca z tym produktem była dla Was przyjemnością. Zaskoczmy swoje Klientki paznokciami w odcieniach jakich nie znały.

Czas utwardzania:

  • 90 sec. lampa LED
  • 2 min. Lampa UV

Pojemność: 5 g

Wykonaj niepowtarzalne zdobienia używając: farbek akrylowych lub La_sliders, Swarovski flat back, Swarovski 3D, Rapido Art.

Stylizację wykończ używając żelu nawierzchniowego Mega Gloss lub UVlac Top.

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj.

*Prosimy pamiętać również, że to samo zdjęcie na każdym monitorze będzie wyświetlone w innej kolorystyce. A zatem percepcja zakupionych produktów, może być inna niż percepcja zamieszczonych zdjęć, nawet na skalibrowanych monitorach, gdyż niemożliwe jest odtworzenie identycznych warunków zewnętrznych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: