Obniżka! Unicorn Colour UV Gel Zobacz większe

Unicorn Colour UV Gel

KAT00225

Nowy produkt

5,00 zł brutto

-80%

25,00 zł brutto

Więcej informacji

Unicorn Colour UV Gel - iskrzące się odcienie granatu!Piekne o każdej porze dnia i nocy! Ten kolor to głębia i blask każdej stylizacji! Pamiętaj! - Unicorn wymaga ciemnego podkładu, np. Plum pie lub Space. Stardust to kolekcja żeli kolorowych inspirowana magicznym pyłem! Iskrzące kolory, które zmieniają odcień w zależności od kąta padania światła! Idealnie nadają się do bardziej wyszukanych stylizacji, ale również do krótkich salonowych propozycji. Te kolory dodadzą blasku Twoim dłoniom.

Nasza kolekcja żeli kolorowych Colour UV Gel zadowoli najbardziej wymagające z Was. Formuła została opracowana tak, aby praca z tym produktem była dla Was przyjemnością. Zaskoczmy swoje Klientki paznokciami w odcieniach jakich nie znały.

Czas utwardzania:

  • 90 sec. lampa LED
  • 2 min. Lampa UV

Pojemność: 5 g

Wykonaj niepowtarzalne zdobienia używając: farbek akrylowych lub La_sliders, Swarovski flat back, Swarovski 3D, Rapido Art.

Stylizację wykończ używając żelu nawierzchniowego Mega Gloss lub UVlac Top.

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj.

*Prosimy pamiętać również, że to samo zdjęcie na każdym monitorze będzie wyświetlone w innej kolorystyce. A zatem percepcja zakupionych produktów, może być inna niż percepcja zamieszczonych zdjęć, nawet na skalibrowanych monitorach, gdyż niemożliwe jest odtworzenie identycznych warunków zewnętrznych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: