Eclair Your Nails!

Eclair to błysk, nasza Kobieta to Kobieta glamour, paznokcie w stylu glamour to nasza specjalność!

Witaj w świecie niepowtarzalnych stylizacji paznokci!

Nasza marka powstała z pasji do doskonałości i tworzenia rzeczy pięknych, wszystko to na bazie wieloletniego doświadczenia w świecie kosmetycznym. Nasza Dyrektor Artystyczna Iga Sadowska, to czynna stylistka paznokci. Regularnie śledzi trendy światowe i pozostaje na bieżąco z potrzebami Klientek, tak aby zaspokoić najbardziej wymagające z nich.

Naszym celem jest ciągłe wychodzenie poza sztywne ramy stylizacji paznokci. Codziennie chcemy Was inspirować do twórczej pracy, dbając o doskonałą jakość naszych produktów, tak aby praca sprawiała Wam rzeczywistą satysfakcję.

Budujemy świadomość naszej Marki, tak aby Eclair Team oznaczało dla Was prestiż i znak najlepszej jakości.

Razem z Wami chcemy wyznaczać nowe trendy w stylizacji paznokci, tak aby każda z Nas i każda Nasza Klientka mogła poczuć się pięknie, wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Dbając o rozpoznawalność marki Eclair Nail staramy się, aby nasze publikacje ukazywały się w pismach branżowych i kobiecych, programach kosmetycznych, aby nasze logo było widoczne w całej branży profesjonalnej.

To co robimy jest naszą pasją dlatego też codziennie, z nową energią pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, ulepszając nasze produkty i poszerzając naszą ofertę o najnowsze rozwiązania w dziedzinie stylizacji paznokci.

Dla coraz szerszej grupy fanek lakierów hybrydowych stworzyliśmy kolekcję Eclair - linię doskonałych produktów światłoutwardzalnych. Specjalnie opracowana formuła zapewni Wam przyjemność pracy i satysfakcję z efektu końcowego. Konsystencja i krycie lakierów zadowoli najbardziej wymagające stylistki. Linia stale poszerzana o nowe odcienie.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy drugą linię kremowych lakierów hybrydowych. Innowacyjna formuła zapewnia doskonałą jakość, trwałość i piękne, mocne krycie kolorem. Konsystencja łącząca trwałość żelu i plastyczność lakieru sprawi, że zyskasz jeszcze większą kontrolę nad aplikacją produktu. Mocne nasycenie pigmentami nadaje intensywność i głębię koloru.  Ulepszony, rozkładający się w  wachlarz, pędzel zapewni wykonanie perfekcyjnego manicure.

Do budowy idealnych paznokci polecamy system żelowy - stale powiększany o nowe odcienie i konsystencje podstawowych produktów.

Nasza kolekcja żeli kolorowych Colour UV Gel zadowoli najbardziej wymagające z Was. Formuła opracowana tak, aby praca z tym produktem była dla Was przyjemnością. Zaskoczmy swoje Klientki paznokciami w odcieniach jakich nie znały.

Dla tych z Was, które cenią sobie pracę w systemie akrylowym ciągle rozbudowujemy bazę o nowe odcienie i efekty, tak aby każda z Was mogła stworzyć niepowtarzalne dzieła.

Aby ułatwić i uprzyjemnić Wam pracę oferujemy również całą gamę produktów pomocniczych (tipsy, płyny, akcesoria itd.) oraz ozdób do najpiękniejszych stylizacji paznokci.

Stawiając na rozwój firmy oraz naszych autoryzowanych salonów tworzymy całe zaplecze materiałów reklamowych, aby utrwalać wizerunek Eclair w świadomości naszych Klientek.

Dbając o ciągły rozwój organizujemy warsztaty i szkolenia, które pozwalają na zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą możemy wykorzystać zaraz po wyjściu z zajęć.

Poznaj nasze produkty lub odwiedź nasz salon, napisz do nas, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Poczuj się wyjątkowo i pięknie z Eclair!

Zapraszamy!

Eclair Team


Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM