Eclair Your Nails!

Witaj w świecie najpiękniejszych paznokci!

Marka Eclair powstała z ogromnej pasji do tworzenia rzeczy pięknych, unikatowych i doskonałych. Wszystko to na bazie wieloletniego doświadczenia w branży Dyrektor Artystycznej Igi Sadowskiej-Wilczyńskiej, która regularnie śledzi trendy światowe i pozostaje na bieżąco z potrzebami Klientek.

Jako renomowana marka, naszym priorytetem jest najwyższa jakość zarówno produktów do zdobienia paznokci, usług, jak i przekazywanej wiedzy. Codziennie pragniemy Was inspirować do twórczej pracy, gdyż wierzymy w nieskończoną kreatywność i wyobraźnie. Oddajemy w Wasze ręce produkty najwyższej jakości, aby praca, którą wykonujecie, sprawiała nie tylko satysfakcję, ale również ogromną przyjemność.

Eclair – poczuj się pięknie, wyjątkowo i niepowtarzalne!

To, co robimy, jest naszą pasją, dlatego też stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami w dziedzinie zdobienia paznokci, ulepszając produkty i poszerzając naszą ofertę o najnowsze dodatki czy akcesoria do paznokci. Razem z Wami chcemy wyznaczać nowe trendy w stylizacji paznokci, tak aby każda z nas mogła poczuć się pięknie, wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Profesjonalne produkty, dodatki i akcesoria do paznokci

W naszej ofercie znaleźć można najlepsze lakiery hybrydowe o innowacyjnych formułach zapewniających doskonałą jakość, trwałość i piękne, mocne krycie kolorem. Proponujemy również całą gamę produktów i przyborów pomocniczych przeznaczonych do zdobienia lub pielęgnacji paznokci frezarki kosmetyczne do manicure i pedicure, lampy LED do hybryd czy pędzelki. Dużą część naszego asortymentu stanowią też dodatki do stylizacji paznokci w postaci brokatu, naklejek, cekinów, cyrkonii, farbek akrylowych czy kryształków Swarovski.

Szkolenia manicure i pedicurePoznań

Doskonale wiemy, że największą wartością każdej stylistki, jest ciągły rozwój. Stałe poszerzanie oferty usług w salonie jest niezwykle ważne w czasach coraz bardziej wymagającego rynku i wzrastającej konkurencji. Dlatego też zapraszamy do udziału w profesjonalnych szkoleniach, warsztatach oraz pokazach opartych na autorskich programach. Prowadzimy m.in. kursy stylizacji paznokci, szkolenia manicure i pedicure hybrydowego czy warsztaty dotyczące najnowocześniej metody zdobień Marble Effect. Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat poświadczający nabyte umiejętności.

Eclair to definicja niepowtarzalnych stylizacji i najwyższej jakości produktów.

Poczuj się wyjątkowo i pięknie z Eclair!

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Zapraszamy – Eclair Team


Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM