kremo maska z ekstraktem z piwonii SKIN CREAM MASK Peony Essence 500ml

peony-scented body and foot cream-mask

pln 51.90
VAT included
(pln 10.38 / 100ml)

(pln 10.38 / 100 ml)

Kremo-maska do ciała i stóp, która została specjalnie stworzona dla skóry wymagającej intensywnego odżywienia i regeneracji.

See more:

Last items in stock

Safe shopping

Fast shipping

Convenient delivery

Return and exchange up to 14 days

Skin Cream Mask Peony Essence to kremo-maska do ciała i stóp, która została specjalnie stworzona dla skóry wymagającej intensywnego odżywienia i regeneracji.

Zawiera ona składniki aktywne takie jak olej lniany, masło shea, ekstrakt z piwonii, betaina cukrowa oraz witaminy A, E i F, które zapewniają idealne wygładzenie, nawilżenie, odżywienie, poprawę elastyczności, jędrności i sprężystości skóry, a także regenerację i poprawę kondycji oraz kolorytu skóry.

Kremo-maska Skin Cream Mask Peony Essence jest przeznaczona przede wszystkim dla skóry suchej, wiotkiej, mało elastycznej, szorstkiej, ze skłonnością do rogowacenia oraz wymagającej regeneracji i odżywienia. Olej lniany, będący jednym z głównych składników aktywnych, jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3 oraz antyoksydanty, które zapobiegają starzeniu się skóry i wspomagają proces regeneracji. Masło shea natomiast doskonale nawilża, wygładza i regeneruje skórę, a ekstrakt z piwonii działa kojąco i łagodząco na podrażnienia skóry. Dodatkowo, betaina cukrowa, zawarta w składzie kremo-maski Skin Cream Mask Peony Essence, działa nawilżająco, wygładzająco oraz wspomaga regenerację skóry, a witaminy A, E i F dbają o jej prawidłowe odżywienie i kondycję.

Sposób użycia jest bardzo prosty - preparat należy nanieść na skórę, wmasować, pozostawić do wchłonięcia lub zastosować pod folię okluzyjną. Po około 20 minutach należy ściągnąć folię i nadmiar preparatu wmasować w skórę.

Jeśli szukasz produktu, który zapewni Twojej skórze intensywne odżywienie, regenerację oraz poprawę jej kondycji i wyglądu, to kremo-maska Skin Cream Mask Peony Essence z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dzięki swojemu składowi i właściwościom, zapewni ona Twojej skórze wszystko, czego potrzebuje, by odzyskać piękny, zdrowy i promienny wygląd.

Brand
FARMONA
EAN
5900117980361