kremo maska z ekstraktem z piwonii SKIN CREAM MASK Peony Essence 500ml

peony-scented body and foot cream-mask

pln 51.90
VAT included

Kremo-maska do ciała i stóp, która została specjalnie stworzona dla skóry wymagającej intensywnego odżywienia i regeneracji.

Buy now and pay in 30 days
Available in stock

More information

Safe shopping

Fast shipping

Convenient delivery

Return and exchange up to 14 days

Skin Cream Mask Peony Essence to kremo-maska do ciała i stóp, która została specjalnie stworzona dla skóry wymagającej intensywnego odżywienia i regeneracji.

Zawiera ona składniki aktywne takie jak olej lniany, masło shea, ekstrakt z piwonii, betaina cukrowa oraz witaminy A, E i F, które zapewniają idealne wygładzenie, nawilżenie, odżywienie, poprawę elastyczności, jędrności i sprężystości skóry, a także regenerację i poprawę kondycji oraz kolorytu skóry.

Kremo-maska Skin Cream Mask Peony Essence jest przeznaczona przede wszystkim dla skóry suchej, wiotkiej, mało elastycznej, szorstkiej, ze skłonnością do rogowacenia oraz wymagającej regeneracji i odżywienia. Olej lniany, będący jednym z głównych składników aktywnych, jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3 oraz antyoksydanty, które zapobiegają starzeniu się skóry i wspomagają proces regeneracji. Masło shea natomiast doskonale nawilża, wygładza i regeneruje skórę, a ekstrakt z piwonii działa kojąco i łagodząco na podrażnienia skóry. Dodatkowo, betaina cukrowa, zawarta w składzie kremo-maski Skin Cream Mask Peony Essence, działa nawilżająco, wygładzająco oraz wspomaga regenerację skóry, a witaminy A, E i F dbają o jej prawidłowe odżywienie i kondycję.

Sposób użycia jest bardzo prosty - preparat należy nanieść na skórę, wmasować, pozostawić do wchłonięcia lub zastosować pod folię okluzyjną. Po około 20 minutach należy ściągnąć folię i nadmiar preparatu wmasować w skórę.

Jeśli szukasz produktu, który zapewni Twojej skórze intensywne odżywienie, regenerację oraz poprawę jej kondycji i wyglądu, to kremo-maska Skin Cream Mask Peony Essence z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dzięki swojemu składowi i właściwościom, zapewni ona Twojej skórze wszystko, czego potrzebuje, by odzyskać piękny, zdrowy i promienny wygląd.

Brand
FARMONA
EAN
5900117980361