NATALIA KOWALSKA

Éclair Educator

instagram_educator.png

T.: 513 909 601

Stylizacją paznokci zajmuję się od 6 lat. Ta pasja znalazła się w moim życiu całkiem spontanicznie, nie szukałam jej, po prostu przyszła, ale nie jest ona jedyna - moja życiową pasją jest również taniec. Niektórzy pomyślą, że przecież  to zupełnie skrajne zajęcia... Co łączy te dwie pasje? Precyzyjność, kreatywność i ciągły rozwój:) Jeśli tego właśnie oczekujesz - zapraszam do mnie ;)

Moje prace charakteryzuje minimalizm. Najważniejsza jest dla mnie estetyka prac, dlatego ogromny nacisk kładę przede wszystkim na technikę wykonywania stylizacji. Prowadzę szkolenia od podstaw dla osób, które pragną zacząć przygodę w zawodzie jak i zaawansowane doszkolenia obecnych już stylistek.

Co motywuje mnie do działania i co daje mi praca z klientem?

Zawodowo- sądzę, że genialny efekt końcowy pracy. Uszczęśliwianie kobiet, które bardzo często nie potrafią odnaleźć w sobie choć odrobiny piękna. Mówi się, że szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli- tak więc ja czuję dumę kiedy klientki oraz kursantki wychodzą ode mnie szczęśliwe z uśmiechem na twarzy. To mnie napędza.

TERMINY SZKOLEŃ DOSTĘPNE SĄ:

MIEJSCE SZKOLEŃ:

ul. Bosacka 14/1, 31-505, Kraków