Gel coprente perfetto ROSA MORBIDO 30g

żel do przedłużania paznokci

85,00 zł
Tasse incluse
(2,83 zł / 1g)

(2,83 zł / 1 g)

Żel DUSKY PINK – wyjątkowy odcień łączący chłodny róż z szarością. Idealny na każdą okazję i sezon. Charakteryzuje się 50% samopoziomowaniem i kryciem na poziomie 80-90%.


pojemność: 30g

Na czas dostawy składa się: czas realizacji zamówienia oraz czas doręczenia przesyłki przez przewoźnika (1-2 dni na terenie Polski).


Produkt do użytku profesjonalnego.Disponibile in magazzino

Acquisti sicuri

Spedizione rapida

Consegna conveniente

Restituzione e cambio fino a 14 giorni

Perfect Cover DUSKY PINK Gel - ten odcień żelu jest jednym z najbardziej powszechnych i wyjątkowych wyborów. Stopień samopoziomowania wynosi ok. 50%. Doskonale pasuje na różne okazje i do każdego sezonu. Dusky Pink to odcień chłodnego różu, który ma w sobie nutę szarości. Jest to kolor o wyjątkowej głębi. Dzięki swojemu doskonałemu kryciu (80-90%) nie wymaga wiele pracy.

Perfect Cover Gel to wyjątkowy żel o konsystencji musu. Stworzony specjalnie do przedłużania paznokci oraz frencha konstrukcyjnego. To prawdziwy must-have dla każdej stylistki paznokci, który ułatwia tworzenie precyzyjnych i trwałych stylizacji.

Kluczową cechą Perfect Cover Gel jest jego konsystencja, która gwarantuje kontrolę i precyzję aplikacji, co przekłada się na perfekcyjne rezultaty. Kolejną doskonałą cechą jest jego mocne krycie.

Jeśli marzysz o nieskazitelnych rezultatach - Perfect Cover Gel to strzał w dziesiątkę! Pozwoli Ci on ukryć wszelkie nierówności i przebarwienia na płytce paznokcia. Sprawdzi się idealnie zarówno na naturalnej płytce paznokcia maskując ewentualne niedoskonałości jak i przy przedłużeniach.

Marca
ECLAIR NAIL
EAN
5904921458719
TIPO DI PRODOTTO
GEL DI BASE
COPERTURA
80-90%
CONSISTENZA
DENARO
GRADO DI AUTOLIVELLAMENTO
MEDIA
CAPACITÀ
30G
UTILIZZO
Prodotto per uso professionale
PRECAUZIONI
Tenere fuori dalla portata dei bambini. Evitare il contatto con la pelle. Proteggere dalla luce solare e conservare a meno di 25 gradi C.