NAIL ART Brush 11 mm

Spazzola per decorazioni

40,00 zł
Tasse incluse

Il pennello per abbellimenti NAIL ART è un pennello con setole di nylon lunghe e sottili che consentono di creare facilmente motivi geometrici precisi, linee lunghe e forme raffinate. Con esso, la creazione di abbellimenti non conosce limiti.

lunghezza delle setole: 11 mm

tipo di setola: nylon

I tempi di consegna comprendono: tempo di elaborazione dell'ordine e tempo di consegna del corriere (1-2 giorni in Polonia).

Prodotto per uso professionale.

Disponibile in magazzino

Maggiori informazioni

Acquisti sicuri

Spedizione rapida

Consegna conveniente

Restituzione e cambio fino a 14 giorni

Zdobienia Nail Art to niesłabnący trend w stylizacji paznokci. Te małe dzieła sztuki potrafią zaskoczyć i zachwycić nawet najbardziej wymagające Klientki. Nawiązania do natury, kreskówek czy motywów z filmów aż kipią od kreatywności i stają się nieodłącznym elementem swoistej popkultury. Miłośniczki zdobień Nail Art mają niczym nieograniczoną kreatywność tworzenia małych arcydzieł w swoim własnym, oryginalnym stylu.

Pędzelek do zdobień NAIL ART jest pędzelkiem o długim, cienkim włosiu, który ułatwia tworzenie precyzyjnych geometrycznych wzorów, długich pociągłych linii i dopracowanych kształtów. Dzięki niemu tworzenie zdobień nie zna ograniczeń.

Jego wyjątkowość tkwi w elastycznym nylonowym włosiu, które kreuje niepowtarzalne kształty oraz wyważonym trzonie pędzelka, która idealnie układa się w dłoni stylistki.

Polecany nie tylko profesjonalistką w sztuce nail art, ale również dla osób zaczynających przygodę ze stylizacją paznokci i manicure hybrydowego. Jego szerokie spectrum zastosowania z pewnością ułatwi sztukę wykonywania misternych stylizacji paznokci.

  • długość włosia: 11mm
  • rodzaj włosia: nylonowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pędzli do manicure dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w pędzle zgodnie z ich przeznaczeniem. Powinnaś pamiętać, żeby inny pędzel przeznaczyć do malowania żelami, a inny do malowania np. farbkami akrylowymi. Aby pędzle służyły jak najdłużej czyść je po każdym użyciu.

Marca
ECLAIR NAIL
EAN
5904921455404
TIPO DI PRODOTTO
NAIL ART
TIPO DI CAPELLI
NYLON
SCOPO
PUBBLICITÀ
LUNGHEZZA DEI CAPELLI
11 mm