Nowy POKAZ SZKOLENIOWY ECLAIR Zobacz większe

POKAZ SZKOLENIOWY ECLAIR

Art000016

Nowy produkt

Bilet wstępu na pokaz 1 szt.

Więcej szczegółów

89,00 zł brutto

Więcej informacji

Zapraszamy na POKAZ SZKOLENIOWY Eclair Nail, na którym zapoznasz się z naszymi NOWOŚCIAMI oraz TRENDAMI w stylizacji paznokci na nadchodzący sezon wiosna/lato 2018! Spotkaj się z nami 5 LUTEGO W HOTELU ANDERSIA W POZNANIU!

Będzie czekał na Ciebie PREZENT od nas oraz partnera tego wydarzenia firmy SWAROVSKI, który na pewno wykorzystasz do stworzenia niepowtarzalnych stylizacji! Koniecznie zabierz ze sobą wizytówkę - w loterii do wygrania 3 VOUCHERY na ekskluzywne zakupy w MOLIERA 2!

Poznasz NOWĄ LINIĘ NASZYCH PRODUKTÓW oraz TECHNIKĘ ICH APLIKACJI! Wyjdziesz BOGATSZA O NOWĄ WIEDZĘ, którą natychmiast będziesz mogła wykorzystać w swoim salonie i WPRAWIĆ W ZACHWYT SWOJE KLIENTKI!
Będzie na Ciebie czekała OFERTA SPECJALNA na zakup naszych produktów z 25% RABATEM!

Nasze nowości oraz najnowsze trendy w stylizacji paznokci zaprezentują Wam MEDALISTKI MISTRZOSTW NailPRO 2017!

PROGRAM:

1. Prezentacja NOWEJ LINII produktów Eclair oraz TECHNIKA ich aplikacji – prowadzenie Eclair Educator Marta Bimek (srebrna medalistka NAILpro 2017)

2. Szybkie, EFEKTOWNE ZDOBIENIA SALLONOWE - Trendy wiosna/lato 2018 – prowadzenie Eclair Educator Marta Bimek (srebrna medalistka NAILpro 2017)

3. SWAROVSKI NAIL ART. – zdobienia z wykorzystaniem kryształów Swarovskiego – prowadzenie Eclair Educator Weronika Domańska (złota medalistka NAILpro 2017)

4. Questions & answers – możliwość bezpośredniej rozmowy z naszymi instruktorami

5. W trakcie pokazu SŁODKA NIESPODZIANKA!

Pokaz poprowadzi IGA SADOWSKA – CEO Eclair Nail


Więcej informacji pod numerem telefonu:
kom. 604848501

START:
5 LUTY, GODZ. 10.00
IBB Andersia Hotel Poznań Centrum