pedzelek-do-zdobien Zobacz większe

Luksusowy pędzel do zdobień Eclair

Pęd000005

Nowy produkt

Luksusowy pędzel do zdobień Eclair

rodzaj włosia: Kolinsky

długość włosia: 8mm

Więcej szczegółów

40,00 zł brutto

Więcej informacji

Luksusowy pędzel do zdobień Eclair

Zdobienia Nail Art to niesłabnący trend w stylizacji paznokci. Te małe dzieła sztuki potrafią zaskoczyć i zachwycić nawet najbardziej wymagające Klientki. Nawiązania do natury, kreskówek czy motywów z filmów aż kipią od kreatywności i stają się nieodłącznym elementem swoistej popkultury. Miłośniczki zdobień Nail Art mają niczym nieograniczoną kreatywność tworzenia małych arcydzieł w swoim własnym, oryginalnym stylu.

Nasz luksusowy pędzel do zdobień przeznaczony jest do wykonywania niezwykle dokładnych stylizacji. Podobnie jak Icon Brush wykorzystywany jest do szkicowania, nadawania konturu czy też do dokładnych wypełnień kolorem drobnych elementów wykonywanego zdobienia. Polecany nie tylko profesjonalistką w sztuce nail art, ale również dla osób zaczynających przygodę ze stylizacją paznokci i manicure hybrydowego. Jego szerokie spectrum zastosowania z pewnością ułatwi sztukę wykonywania misternych stylizacji paznokci.

Przepiękne kompaktowe opakowanie oraz zdobiona kryształkami skuwka zabezpiecza pędzel przed niepożądanym uszkodzeniem.

rodzaj włosia: Kolinsky

długość włosia: 8mm

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pędzli do manicure dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w pędzle zgodnie z ich przeznaczeniem. Powinnaś pamiętać, żeby inny pędzel przeznaczyć do malowania żelami, a inny do malowania np. farbkami akrylowymi. Aby pędzle służyły jak najdłużej czyść je po każdym użyciu.

Centrum Szkoleniowe Eclair organizuje profesjonalne szkolenia i warsztaty z aktualnych trendów w zdobieniu paznokci. Terminy oraz zakres szkoleń możesz znaleźć na naszym profilu Facebook w zakładce wydarzenia.

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM