Najczęściej kupowane

Pędzelek do żelu Square Gel Brush 6

Pęd000017

Nowy produkt

Pędzelek do żelu Square Gel Brush 6

rodzaj włosia: Kolinsky

rozmiar: 4,5 x 8 mm

kształt: square (kwadrat)

Więcej szczegółów

60,00 zł brutto

Więcej informacji

Każda stylistka powinna posiadać profesjonalne pędzelki do paznokci, dostosowane do wykonywania stylizacji w różnych technikach. Dzięki temu praca stylistki jest szybsza, łatwiejsza i precyzyjna. Wśród wielu obecnych rodzajów pędzli na rynku, najważniejsze w podstawowym wyposażeniu stanowiska pracy są pędzle do żelu oraz specjalnie dostosowane pędzle do różnych technik Nail Artu. Dobór odpowiedniego pędzla - jego grubości, kształtu czy rodzaju włosia jest niezmiernie ważny.

Nasz pędzelek Square Gel Brush jest profesjonalnym narzędziem przeznaczonym do aplikacji żelu. Naturalne włosie Kolinsky jest prosto przycięte, sprężyste i bardzo dobrze wyprofilowane, dzięki czemu praca tym pędzlem jest czystą przyjemnością. Jest to jeden z najpopularniejszych i uniwersalnych pędzli wybieranych przez stylistki. Kompaktowe, eleganckie opakowanie ze skuwką pozwala chronić włosie przed uszkodzeniem.

rodzaj włosia: Kolinsky

rozmiar: 4,5 x 8 mm

kształt: square (kwadrat)

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pędzli do manicure dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w pędzle zgodnie z ich przeznaczeniem. Powinnaś pamiętać, żeby inny pędzel przeznaczyć do malowania żelami, a inny do malowania np. farbkami akrylowymi. Aby pędzle służyły jak najdłużej czyść je po każdym użyciu.

Centrum Szkoleniowe Eclair organizuje profesjonalne szkolenia z metody żelowej oparte o autorski program. Aktualne terminy oraz zakres szkoleń możesz znaleźć na naszym profilu Facebook w zakładce wydarzenia.

Produkty powiązane

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM