Najczęściej kupowane

PĘDZELKI DO PAZNOKCI

Pędzelek do żelu Eclair Cat Tongue no 4

Pęd000020

Nowy produkt

Pędzelek do żelu Cat Tongue no 4

rodzaj włosia: syntetyczne

rozmiar: 4,5 x 7 mm

kształt: koci język (zaokrąglony)

Więcej szczegółów

50,00 zł brutto

Więcej informacji

Pędzelek do żelu Cat Tongue #4 

Każda stylistka powinna posiadać profesjonalne pędzelki do paznokci, dostosowane do wykonywania stylizacji w różnych technikach. Dzięki temu praca stylistki jest szybsza, łatwiejsza i precyzyjna. Wśród wielu obecnych rodzajów pędzli na rynku, najważniejsze w podstawowym wyposażeniu stanowiska pracy są pędzle do żelu oraz specjalnie dostosowane pędzle do różnych technik Nail Artu. Dobór odpowiedniego pędzla - jego grubości, kształtu czy rodzaju włosia jest niezmiernie ważny.

Dzięki idealnie ułożonemu włosiu pędzelek Cat Tongue #4, w kształcie kociego języka jest doskonałym narzędziem do aplikacji żelu jak również z powodzeniem wykorzystasz go do zdobień w różnych technikach. Praca nim to prawdziwa przyjemność, a dzięki odpowiedniemu kształtowi łatwiej nim pracować przy skórkach. Polecany szczególnie dla początkujących stylistek. Kompaktowe, eleganckie opakowanie ze skuwką pozwala chronić włosie przed uszkodzeniem.

rodzaj włosia: syntetyczne

rozmiar: 4,5 x 7 mm

kształt: koci język (zaokrąglony)

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pędzli do manicure dostosowanych do Twoich potrzeb. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w pędzle zgodnie z ich przeznaczeniem. Powinnaś pamiętać, żeby inny pędzel przeznaczyć do malowania żelami, a inny do malowania np. farbkami akrylowymi. Aby pędzle służyły jak najdłużej czyść je po każdym użyciu.

Centrum Szkoleniowe Eclair organizuje profesjonalne szkolenia z metody żelowej oparte o autorski program. Aktualne terminy oraz zakres szkoleń możesz znaleźć na naszym profilu Facebook w zakładce wydarzenia.

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM