Eclair Brush ONE STROKE Zobacz większe

Eclair Brush ONE STROKE

Pęd000010

Nowy produkt

30,00 zł brutto

Więcej informacji

Pędzel do metody ONE STROKE. Wykonany z najwyższej jakości włosia KOLYNSKI, które znane jest z wysokiej elastyczności i sprężystości, zapewni Ci doskonałą pracę i wygodne prowadzenie. Wygodna i elegancka czarna rączka zapewnia stabilność. One stroke – jest to metoda zdobienia paznokci za pomocą specjalnie przyciętego pędzla, dzięki któremu za jednym pociągnięciem nakładamy mieszaninę kolorów – najczęściej dwa. W tej metodzie najpierw opanowujemy sztukę nakładania i cieniowania kolorów na pędzlu. Później natomiast odpowiedniego delikatnego nakładania farbek akrylowych lub design żeli na płytkę paznokcia tak by uzyskać głębie kolorów i niezwykłe cieniowania. Dobrze opanowana technika trzymania pędzla i jego ułożenie pod odpowiednim kątem pozwala na uzyskanie bardzo realistycznych wzorów i przepięknych kolorów.

Poznaj również nasze wspaniałe lakiery hybrydowe Eclair UVlac - zachwycą Was i Wasze Klientki paletą barw i kolorów, ciągle poszerzaną i inspirowaną najnowszymi trendami w stylizacji paznokci. Rozkochasz się w tych kolorach. Doskonała formuła lakieru zapewni piękne i bezproblemowe krycie kolorem.

Pracujesz żelami? Zobacz nasze doskonałe kolekcje Design UV Gel oraz Colour UV Gel - formuła tych produktów została opracowana tak, aby praca z nimi była dla Was przyjemnością. Zaskoczmy swoje Klientki paznokciami w odcieniach jakich nie znały!

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj.

13 innych produktów w tej samej kategorii: