Swarovski 3D AQUAMARINE PP31

Swa000140

Nowy produkt

Rozmiar: PP31 - 3,9mm

Ilość: 20 szt.

Więcej szczegółów

10,00 zł brutto

Opis

rozmiarPP 31 - 3,9mm
opakowanie20 szt.

Więcej informacji

Kryształy 3D Swarovski AQUAMARINE

PP31 - 3,9 MM

Kryształy 3D Swarovski Xirius Chaton doskonale sprawdzają się przy kreowaniu wspaniałych i eleganckich broszek na paznokciach. Ich rewolucyjne cięcie przybliża ten wysoce trwały kryształ o krok do diamentu. Rewolucyjna innowacja została wprowadzona z okazji urodzin Daniela Swarovskiego i jest wyrazem uznania dla dziedzictwa założyciela firmy. Niezrównany blask i najwyższy poziom precyzji czynią z tego kryształu uniwersalny komponent do niezliczonych zastosowań i jest idealną alternatywą dla kamieni szlachetnych. Podstawowym elementem kryształu jest doskonałe dopasowanie do eleganckich, klasycznych i romantycznych wzorów, i dodaje unikalny blask do każdej stylizacji.

Aby umocować kryształy 3D Swarovski najlepiej skorzystać z naszego żelu UV Jewellery 3D. Przy pomocy pędzelka do żelu zaaplikuj na płytkę paznokcia kroplę żelu, a następnie układaj kamienie, tak, aby nie zabrudzić szlifowanej powierzchni kryształu. Póki żel nie zostanie utwardzony możesz dowolnie przesuwać i ustawiać kryształy. W powstałe wolne przestrzenie zaaplikuj mniejsze kamienie 3D lub nasze kryształy typu flat back.

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj pęsetkę lub CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Oddajemy Ci do dyspozycji ponad 100 rodzajów kryształów typu flat back, kształtów i kryształów 3D.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Potrzebujesz inspiracji lub porady zajrzyj do naszego Jewellery Book [3D].

Teraz w promocyjnym zestawie 3 rodzaje kryształów 3D, Jewellery Gel 3D oraz Jewellery Book [3D] by Eclair tylko 65 zł!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM