Swarovski STAR CRYSTAL - kryształ w kształcie gwiazdy Zobacz większe

Swarovski STAR CRYSTAL - kryształ w kształcie gwiazdy

SWA000438

Nowy produkt

Swarovski Star - kryształ w kształcie gwiazdy

kolor: Crystal

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 5 mm

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Doskonale wycentrowane ścianki i opływowy kształt Rivoli Star Flat Back podkreślają jego klasyczny układ gwiazdy. Elegancki i wyrafinowany wygląd sprawia, że  wnosi odrobinę luksusu do wielu stylizacji na paznokciach.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 5 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM