Najczęściej kupowane

Swarovski CUBE Bermuda Blue

SWA000484

Nowy produkt

Swarovski Kryształ Cube Bermuda Blue

kolor: Bermuda Blue - kolor głębokiego błękitu

opakowanie: 2 szt

rozmiar: 4 mm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

8,00 zł brutto

Więcej informacji

Dzięki trójwymiarowemu kształtowi i precyzyjnie wyciętym ściankom wzdłuż krawędzi, Cube może być użyty do nadania prostego, ale jednocześnie ostrego i nowoczesnego wyglądu w stylizacji paznokci. Jego płaska, trójkątna strona ułatwia klejenie. Jest to efektowny kryształ do wszelkiego rodzaju zdobień na paznokciach.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Bermuda Blue

opakowanie: 2 szt

rozmiar: 4 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM