Swarovski Snowflake AB - kształt płatka śniegu Zobacz większe

Swarovski Snowflake AB - kształt płatka śniegu

SWA000490

Nowy produkt

Swarovski SnowFlakes - płatki śniegu

kolor: Crystal AB - kryształ z opalizującą poświatą

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 5 mm


Więcej szczegółów

15,00 zł brutto

Więcej informacji

Zabawny kształt i przemyślane rozmieszczenie ścian płatka śniegu Rivoli Snowflake Flat Back nie tylko podkreśla kształt tej współczesnej interpretacji płatka śniegu, ale również nadaje jej specjalne efekty świetlne. Doskonale sprawdza się jako przyciągający wzrok centralny element lub może być pogrupowany razem, tworząc niepowtarzalne wzory. Rivoli Snowflake Flat Back nadaje elegancji i luksus.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal AB

rozmiar: 5 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM