Swarovski Pure Leaf AB Zobacz większe

Swarovski Pure Leaf AB

SWA000491

Nowy produkt

Swarovski Pure Leaf

kolor: Crystal AB - kryształ w opalizującą poświatą

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 6 x 4,8 mm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Wraz z przejściem w stronę projektów inspirowanych naturą, Pure Leaf Flat Back idealnie pasuje do nastroju. Jego symetryczne ścianki podkreślają jego blask, a jednocześnie podkreślają realistyczny wygląd tego kryształowego elementu w kształcie granatu. Pure Leaf Flat Back doskonale pasuje do różnych stylizacji, w tym do stylu vintage i nowoczesnego wzornictwa.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal AB

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 6 x 4,8 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: