Swarovski Kryształ Curvy AB Zobacz większe

Swarovski Kryształ Curvy AB

SWA000496

Nowy produkt

Swarovski Kryształ Curvy Crystal AB

kolor: Crystal AB - kryształ z opalizującą poświatą

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 7 x 5,5 mm

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Urzekający Curvy Flat Back to gładka, wklęsła interpretacja klasycznego prostokąta połączona z misternym szlifem, który został specjalnie dla niego zaprojektowany. Ten oszałamiający kryształowy element w niezliczonych załamaniach światła tworzy fascynujący ruch, dzięki czemu doskonale pasuje do uderzających strojów i czerwonych dywanów. Curvy Flat Back łączy w sobie to, co najlepsze w prawdziwie uniwersalny, łatwy do łączenia składnik innowacyjnych stylizacji paznokci, które dodają coś specjalnego do ubiorów scenicznych.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal AB

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 7 x 5,5 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: