Swarovski Tear Light Chrome

SWA000498

Nowy produkt

Kryształ Swarovski Tear

kolor: Light Chrome

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 8 x 4,8 mm

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Opis

kolorlight chrome
rozmiar8 x 4,8 mm
opakowanie5 sztuk

Więcej informacji

Swarovski TEAR LIGHT CHROME

Kryształ Swarovskiego Tear to tradycyjny, klasyczny kształt kropli. Charakteryzuje je czysty i precyzyjny szlif. Kształt kropli dodaje uroku każdej stylizacji, a jego konstrukcja jest idealna do stosowania jako symbol kropli deszczu jak również w kwiatowych aranżacjach zdobień paznokci.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Light Chrome

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 8 x 4,8 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM