Swarovski Kryształ Contour AB Zobacz większe

Swarovski Kryształ Contour AB

SWA000543

Nowy produkt

Swarovski Contour

kolor: Crystal AB - kryształ z opalizującą poświatą

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 mm

Więcej szczegółów

20,00 zł brutto

Więcej informacji

Surowy, organiczny wygląd Contour Crystal AB Flat Back zawdzięcza nieregularnemu kształtowi i płaskiemu wierzchołkowi stożka, który przywołuje na myśl naturalną skałę uformowaną przez wieki przez wiatr i wodę. Pojawia się rosnące zapotrzebowanie na stylizacje, które odzwierciedlają dziewicze piękno planety, odzwierciedlając trend w kierunku pragnienia ponownego połączenia z naturą.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal AB

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: