Najczęściej kupowane

Swarovski Skull Flat Back Jet Hematite 10x7,5 mm - kryształ w kształcie czaszki

SWA000546

Nowy produkt

Swarovski Skull - kryształ w kształcie czaszki

kolor: Jet HEmatite - metaliczna czerń

opakowanie:  2 szt.

rozmiar: 10 x 7,5 mmWięcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

14,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski SKULL JET HEMATITE

Rosnąca urbanizacja doprowadziła do ponownego skupienia się na kulturze ulicznej, co sprawia, że Skull Flat Back, o twardym wyglądzie ulicy, doskonale wpisuje się w trend. Ekskluzywny dla firmy Swarovski, kształt ten charakteryzuje się perfekcyjnie zaprojektowanym zarysem i innowacyjnym cięciem o bardzo precyzyjnych ścianach, co nadaje mu współczesny, męski wygląd. Idealny do miejskich, kolorowych strojów ulicznych, równie dobrze nadaje się do wzorów unisex z niedopowiedzianym blaskiem.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Jet Hematite

opakowanie:  2 szt.

rozmiar: 10 x 7,5 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM