Najczęściej kupowane

SWAROVSKI - KSZTAŁTY PŁASKIE

Obniżka! Swarovski Emerald Scarlet Shimmer Zobacz większe

Swarovski EMERALD Scarlet Shimmer 8x5,5 mm

SWA000547

Nowy produkt

Swarovski Kryształ Emerald Cut

kolor: Scarlet Shimmer

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 x 5,5mm

Więcej szczegółów

12,60 zł brutto

-10%

14,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski EMERALD Scarlet SHIMMER

Emerald Flat Back, wraz z dwoma innymi członkami rodziny, Marquise i Pear Flat Back, jest hołdem dla klejnotów vintage i poprzedniej ery elegancji i wyrafinowania. Czystość linii i nasyconych kolorów podniesie najprostsze wzory w szerokim wachlarzu zastosowań, od dodatków mody, po wyrafinowane stylizacje na paznokciach.

Shimmer Effect jest kolejnym krokiem ewolucyjnym w słynnym wykończeniu powierzchni kryształu. Dzięki subtelnej powłoce, która powoduje powstawanie tęczy wielokolorowych załamań, efekt Shimmer Effect to prawdziwa zaleta.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Scarlet Shimmer

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 x 5,5mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM