Swarovski Triangle Beta AB 5,8x5,3 mm Zobacz większe

Swarovski Triangle Beta AB 5,8x5,3 mm

SWA000549

Nowy produkt

Swarovski Triangle Beta - kryształ w kształcie trójkąta

kolor: Crystal AB - kryształ z opalizującą poświatą

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 5,8 x 5,3 mm


Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Trójkąt Beta Flat Back doskonale pasuje do stylów mix-'n'-match, które dominują na wybiegach światowych stolic mody i w przemyśle mody. Indywidualistyczny i niezwykle elastyczny, Trójkąt Beta Flat Back łatwo przystosowuje się do stylizacji. Nadaje się do wielu rodzajów wzorów. Pięknie współgra w bardzo szczegółowych mozaikach.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal AB

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 5,8 x 5,3 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM