Najczęściej kupowane

Swarovski Jelly Fish White Opal

SWA000608

Nowy produkt

Swarovski Kryształ Jelly Fish inspirowany nieodokrytym światem oceanu

kolor: White Opal - opalizująca biel

opakowanie:  5 szt

rozmiar: 6 mm

Więcej szczegółów

20,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski JELLY FISH WHITE OPAL

Céline Cousteau, znana producentka filmowa, obrończyni środowiska i wnuczka słynnego francuskiego odkrywcy Jacquesa Yvesa Cousteau, zaprojektowała częściowo zamarzniętą Jelly Fish Flat Back. Inspiracją do jego powstania jest niezbadany świat znajdujący się pod powierzchnią oceanu. Jak zaokrąglona ośmioramienna gwiazda, naturalistyczny wygląd Jelly Fish Flat Back jest inspirowany okrągłym korpusem milczących, powolnych dryferów wodnych, od których pochodzi jego nazwa. Niezwykły, elegancki, aczkolwiek ostry kształt wprowadza na rynek coś zupełnie nowego. Skomplikowane cięcie tworzy fascynujące efekty świetlne, które są akcentowane przez współgranie matowych i błyszczących konturów. Używaj tego komponentu razem z innymi produktami z ekskluzywnej edycji Designer Edition, takimi jak Jelly Fancy Stone, lub łącz z innymi kryształami, aby stworzyć genialne wzory. Ta nowoczesna interpretacja klasycznego okręgu jest idealna dla eko-inspirowanego, nawiązującego do natury wyglądu.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: White Opal

opakowanie:  5 szt

rozmiar: 6 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM