Swarovski RAINDROP Light Siam 10x2,8 mm

SWA000615

Nowy produkt

Swarovski Raindrop - smukły, wydłużony kształt i wielowarstwowy kształt

kolor: Light Siam - odcień czerwieni

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 10 x 2,8 mmWięcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski Raindrop LIGHT SIAM

Jego smukły, wydłużony kształt i wielowarstwowy kształt pięknie podkreślają klasyczny, spadający kształt Raindrop Flat Back, a dzięki oszałamiającym efektom świetlnym jest realistyczną reprodukcją krople deszczu. Idealny do luźnego, łatwego do noszenia wyglądu, Raindrop Flat Back dodaje odrobinę natury do odważnych i niedopowiedzianych wzorów. Połącz Raindrop Flat Back z innymi klasycznymi kształtami, aby stworzyć ekskluzywne motywy, lub użyj go do płynących kropli w tle dla odważniejszych elementów.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Light Siam

opakowanie:  5 szt.

rozmiar: 10 x 2,8 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM