Swarovski Trapeze Jet Hematite 6,5x2,1 mm - kryształ w kształcie trapezu

SWA000625

Nowy produkt

Swarovski Trapeze - kryształ w kształcie trapezu

kolor: Jet Hematite - błyszcząca czerń

opakowanie:  10 szt.

rozmiar: 6,5 x 2,1 mm

Więcej szczegółów

15,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski TRAPEZE JET HEMATITE

Ekscytujący dodatek do gamy kryształów Swarovskiego, nowa rodzina płaskich, geometrycznych kryształów błyszczy bezkonkurencyjną doskonałością zarówno w modnych, jak i bardziej tradycyjnych stylizacjach. Trapez Flat Back, pięknie współgra z innymi geometrycznymi kształtami. Dzięki prostocie kształtu może być stosowany do oszałamiającego efektu w sztuce  zdobienia paznokci.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Jet Hematite

opakowanie:  10 szt.

rozmiar: 6,5 x 2,1 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM