Najczęściej kupowane

Swarovski Triangle Crystal 3,3 mm - kryształ w kształcie trójkąta

SWA000620

Nowy produkt

Swarovski Triangle - kryształ w kształcie trójkąta

kolor: Crystal

opakowanie:  10 szt.

rozmiar: 3,3 mm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski TRIANGLE CRYSTAL

Wśród najpiękniejszych form podstawowych geometrii, trójkąt został odkryty około 4000 lat temu, ale ten klasyczny kształt mimo wszystko wygląda bardzo nowocześnie. Efektowny trójkąt ma trzy boki o identycznej długości i jest łatwo nakładany przy użyciu kleju, co czyni go wyjątkowo użytecznym przy tworzeniu geometrycznych stylizacji paznokci.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal

opakowanie:  10 szt.

rozmiar: 3,3 mm

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM