COSMIC Crystal AB Zobacz większe

Swarovski Kryształ COSMIC Crystal AB

SWA000430

Nowy produkt

Swarovski Cosmic Crystal AB

kolor: Crystal AB - kryształ z opalizującą poświatą

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 x 6 mm

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Więcej informacji

Łącząc regularny i symetryczny kształt z misternym szlifem, który daje oszałamiające efekty świetlne i ruch, Cosmic Flat Back jest prawdziwym klasykiem z nowoczesnym akcentem. Podążając za trendem geometrycznych wzorów, doskonale komponuje się z niezliczoną ilością różnych elementów stylizacyjnych. Użyj go jako centralnego elementu lub jako genialnego tła dla odważniejszych elementów, aby dodać wyrafinowany, szykowny akcent do klasycznych zdobień paznokci.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

kolor: Crystal AB

opakowanie: 5 szt

rozmiar: 8 x 6 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: