Swarovski SPIKE SQUARE Light Topaz Shimmer

SWA000689

Nowy produkt

Kryształy Swarovski w kształcie stożka o kwadratowej podstawie

kolor: Light Topaz Shimmer

opakowanie: 2 szt.

rozmiar: 4 x 4 mm

Więcej szczegółów

6,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski SPIKE SQUARE LIGHT TOPAZ SHIMMER

Kryształ Square Spike Light Topaz Shimmer wygląda niesamowicie w mocnych, dynamicznych stylizacjach. Idealny do dekoracyjnego stosowania w odważnych, modnych zdobieniach paznokci. Square Spike daje fascynujące, niekonwencjonalne wykończenie. W połączeniu z innymi kryształami Swarovski  stworzysz ekscytujące i oryginalne zdobienia na paznokciach. Cyrkonie posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci. mieniące się na wszystkie kolory tęczy kryształki doskonale sprawdzą się w technice NailArt.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Kryształy Swarovski w kształcie stożka o kwadratowej podstawie

kolor: Light Topaz Shimmer

opakowanie: 2 szt.

rozmiar: 4 x 4 mm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM