Najczęściej kupowane

Swarovski CUSHION Crystal AB 5mm

SWA000743

Nowy produkt

kolor: Crystal AB - kryształ z opalizującą poświatą

opakowanie:  6 szt.

rozmiar: 5 mm

Więcej szczegółów

15,00 zł brutto

Opis

kolorkryształ z opalizującą poświatą
rozmiar5 mm
opakowanie6 szt.

Więcej informacji

Swarovski CUSHION CRYSTAL AB

Całkowicie symetryczny (choć nie okrągły) kształt wygląda niesamowicie, gdy jest używany jako punkt centralny każdej stylizacji. Ultracienki, lekki i bardzo elegancki. Świetnie sprawdzi się w bogatej i kreatywnej sztuce zdobienia paznokci. Dzięki swoim charakterystycznym dla kamieni szlachetnych cechom, Cushion  stanie się z pewnością jednym z Twoich ulubionych kamieni wykorzystywanych do zdobień paznokci z użyciem kryształów Swarovskiego.

Efekt Aurora Borealis (AB) to efekt specjalny, nadający wyjątkowej opalizacji i głębi. Dzięki temu kryształy Swarovski mienią się kolorami tęczy, przyciągając wzrok. Efekt przypomina zorzę polarną, stąd nazwa z łaciny – Aurora Borealis. Ten niesamowity opalizujący efekt powstał w 1956 roku we współpracy z Christianem Diorem. Unikatowy charakter efektu pozwala kryształom błyszczeć w różnych odcieniach zależnie od otoczenia i padającego światła.

Aurora przykuwa uwagę bogactwem refleksów. Doskonale łączyła się z innymi kolorami i materiałami, a całości stylizacji dodaje niezwykłej ekskluzywności.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM