Najczęściej kupowane

CUSHION Golden Shadow 5mm

SWA000753

Nowy produkt

kolor: przydymione złoto

opakowanie:  6 szt.

rozmiar: 5 mm

Więcej szczegółów

15,00 zł brutto

Opis

kolorprzydymione złoto
rozmiar5 mm
opakowanie6 szt.

Więcej informacji

Swarovski CUSHION GOLDEN SHADOW

Całkowicie symetryczny (choć nie okrągły) kształt wygląda niesamowicie, gdy jest używany jako punkt centralny każdej stylizacji. Ultracienki, lekki i bardzo elegancki. Świetnie sprawdzi się w bogatej i kreatywnej sztuce zdobienia paznokci. Dzięki swoim charakterystycznym dla kamieni szlachetnych cechom, Cushion  stanie się z pewnością jednym z Twoich ulubionych kamieni wykorzystywanych do zdobień paznokci z użyciem kryształów Swarovskiego.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiękniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj tutaj lub na nasz profil Facebook

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM