Perełki 3/4 Swarovski Crystal Rose Gold ss10

SWA000730

Nowy produkt

Swarovski typu Flat Back - perełka 3/4

Kolor: rose gold

Rozmiar: 
SS 10 - 2,8 -2,9 mm

Ilość: 30 szt.

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski Perełki 3/4 ROSE GOLD

Perły podziwiane są od stuleci jako obiekty piękna, a ich kształt jest zawsze w modzie. Perły 3/4 to oryginalny kształt dzięki, któremu będziesz mogła stworzyć wspaniałą stylizację. Dzięki ściętej podstawie idealnie zaaplikujesz je na płytkę paznokcia. Kolekcja pereł Swarovski obejmuje klasyczną gamę efektów perłowych, która odzwierciedla bieżące trendy. Dają one różnorodne możliwości stylizacji okazjonalnych jak i codziennych oraz doskonale sprawdzają się w połączeniu z kryształami z klasycznej kolekcji tworząc międzykulturowe wzory o etnicznym, klasycznym, romantycznym czy ślubnym charakterze.

Wasze klientki będą zachwycone stylizacjami przy użyciu tych pereł.

Wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery i jesteś w stanie stworzyć niepowtarzalne stylizacje. Kryształy oraz perełki Swarovskiego są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. Ozdoby posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci.

Aby z łatwością chwycić perełkę i umieścić ją dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Oddajemy Ci do dyspozycji ponad 100 rodzajów kryształów typu flat back, kształtów i kryształów 3D.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Swarovski typu Flat Back - perełka 3/4

Kolor: rose gold

Rozmiar: 
SS 10 - 2,8 -2,9 mm

Ilość: 30 szt.

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM