Perełki Swarovski SQUARE WHITE PEARL 4mm

SWA000734

Nowy produkt

Swarovski typu Flat Back - perełka płaska

Kolor: perłowa biel

Rozmiar: 4mm

Ilość: 10 szt.

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Swarovski SQUARE WHITE PEARL

Kwadratowe perełki do stylizacji paznokci z pewnością znajdą wielowymiarowe zastosowanie przy zdobieniach. Ten wspaniały, współczesny kształt z piękną, uhonorowaną od dawna perłową patyną idealnie sprawdzi w tworzeniu ślubnych stylizacji, nadając jej oryginalny efekt.

Perły Swarovski obejmują klasyczną gamę efektów perłowych, która odzwierciedla bieżące trendy. Dają one różnorodne możliwości stylizacji okazjonalnych jak i codziennych oraz doskonale sprawdzają się w połączeniu z kryształami z klasycznej kolekcji tworząc międzykulturowe wzory o etnicznym, klasycznym, romantycznym charakterze.

Wasze klientki będą zachwycone stylizacjami przy użyciu tych ozdób.

Wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery i jesteś w stanie stworzyć niepowtarzalne stylizacje. Kryształy oraz perełki Swarovskiego są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. Ozdoby posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci.

Aby z łatwością chwycić perełkę i umieścić ją dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Oddajemy Ci do dyspozycji ponad 100 rodzajów kryształów typu flat back, kształtów i kryształów 3D.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Swarovski typu Flat Back - perełka płaska

Kolor: perłowa biel

Rozmiar: 4mm

Ilość: 10 szt.

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM