Swarovski DENIM BLUE/DORADO ss16

SWA000632

Nowy produkt

Swarovski typu Flat Back - kryształ płaski

Kolor: Niebieski jeansowy ze złotą obwódką
Rozmiar: SS 16 - 3,90mm
Ilość: 30 szt.

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Opis

kolorniebieski jeansowy ze złotą obwódką
rozmiarSS 16

Więcej informacji

Swarovski DENIM BLUE DORADO Z

Klasyczne płaskie kryształy firmy Swarovski otrzymały nowy wymiar z dodatkiem efektu metalicznego brzegu. Współczesny, olśniewający i z odrobiną ostrości, Rimmed Xirius Rose Flat Back jest w dużej mierze zgodny z kierunkiem na modę zorientowaną na neutralną pod względem płci. Każdy kryształ jest wyjątkowy, co nadaje autentyczność stylizacjom paznokci.  Wszechstronny, wyrafinowany design, Rimmed Xirius Rose może być stosowany w wielu różnych konfiguracjach, a ich użycie ogranicza tylko nasza wyobraźnia.

Aby umocować kryształ wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery lub żelu UV Jewellery 3D. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. 

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP THICKY NO STICKY, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Kolor: niebieski jeansowy ze złotą obwódką
Rozmiar: SS 16 - 3,90mm
Ilość: 30 szt.

Kryształy Swarovskiego to najczystsza forma kryształów, jaka do tej pory stworzył człowiek. Pamiętaj! nigdy nie zalewaj całego kryształu żelem, klejem lub topem - czar i blask znikną, a zdobienie straci urok.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM