Swarovski Crystal Electric Yellow

SWA000692

Nowy produkt

Swarovski typu Flat Back - kryształ płaski

Kolor: Crystal Electric Yellow - neonowa żółć

Rozmiar: 
SS 12 - 3-3,20 mm

Ilość: 30 szt

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Szlifowane cyrkonie Swarovskiego są znane na całym Świecie.

Kryształy Swarovskiego wykonane ze specjalnego szkła zwanego „kryształem”. Szlif XIRIUS ROSE poprzez jego skomplikowane cięcia został stworzony na wzór najjaśniejszej gwiazdy w galaktyce SIRIUSZA. Kamień XIRIUS przenosi grupę kryształów Swarovski o krok bliżej do ideału jakim jest diament. Zapewnia niepowtarzalny błysk, a Wasze klientki będą zachwycone stylizacjami przy użyciu tych ozdób.

Wystarczy skorzystać z naszego kleju Eclair Glue Jewellery i jesteś w stanie stworzyć niepowtarzalne stylizacje. Kryształy są niepowtarzalne w swojej budowie i nie tracą swej barwy i blasku w każdych warunkach. Cyrkonie posiadają płaski spód dzięki czemu idealnie nadają się do zdobienia paznokci. mieniące się na wszystkie kolory tęczy kryształki doskonale sprawdzą się w technice NailArt.

Mnogość rozmiarów i kolorów pozwala stworzyć wachlarz ultra błyszczących stylizacji

Aby z łatwością chwycić kryształ i umieścić dokładnie na swoim miejscu wykorzystaj CRYSTAL KATANA, która znacząco ułatwia proces aplikacji ozdób.

Jako autoryzowany dystrybutor - Swarovski Authorized Retailer - nasza firma w swojej ofercie posiada najpiekniejsze i najnowsze kolekcje do wykorzystania w codziennej pracy w salonie, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom Twoich Klientek.

Oddajemy Ci do dyspozycji ponad 100 rodzajów kryształów typu flat back, kształtów i kryształów 3D.

Pamiętaj! Kryształy należy przyklejać bezpośrednio na wykończony paznokieć przed aplikacją topa. Po aplikacji należy dokładnie zabezpieczyć kryształy, używając TOP COAT/TOP NO WIPE, przy krawędziach, zwracając szczególną uwagę, aby nie nakładać produktu na kryształy.

Swarovski typu Flat Back - kryształ płaski

Kolor: Crystal Electric Yellow

Rozmiar: 
SS 12 - 3-3,20 mm

Ilość: 30 szt.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM